RAW SUPERPOTRAVINY

SPORTIF NUTRITION PURE

SUPERPOTRAVINY

Superpotraviny – výživově bohaté potraviny, plné vitamínů, minerálů, vlákniny, antioxidantů a živin rostlinného původu. Superpotraviny mají při pravidelné konzumaci pozoruhodné účinky na naše zdraví.

Když se podíváme na to, jak se lidé dnes stravují, tak se z běžného jídelníčku vytrácejí potraviny, které naši předkové jedli po staletí a byli přirozeným zdrojem cenných látek z přírody. Luštěniny, obiloviny, kvašené potraviny tvořily základ stravy našich předků. Dodávali jim polysacharidy, zdravé tuky, bílkoviny, minerály, vitamíny a další cenné látky.

Naši předkové pěstovali i některé z dnes již skoro zapomenutých superpotravin.

Například Moruše bílá byla na našem území od středověku hojně pěstována pro její zajímavé nutriční vlastnosti. Byla často užívána při nemocích kvůli obsahu pro zdraví důležitých přírodních látek.

Superpotraviny jsou v dnešní době významným přírodním zdrojem cenných látek. Přiměřená konzumace superpotravin je důležitá pro vyvážený jídelníček každého z nás.

Prášek lze jednoduše přidat do jídla stejným způsobem jako čerstvé ovoce – do müsli, jogurtu či do populárního nápoje smoothie.
Během chvilky si tak vytvoříte superjídlo plné živin a chutí.
A to je to nejlepší – když zdraví zároveň chutná.